Каталог

Автоматичні тонометри ТМ Longevita Серія COMFORT+

Автоматичні тонометри ТМ Longevita Серія COMFORT+
15.03.2024

DBP-6175 DBP-6177 DBP-6179

Нові автоматичні тонометри серії COMFORT+ використовують сучасні технології - вимірювання тиску відбувається на етапі нагнітання повітря в манжету, що робить процес виміру більш легким та комфортним для користувача. При такому способі вимірювання повітря швидко виводиться з манжети після отримання результату, що дозволяє значно скоротити час вимірювання (всього близько 30 сек) та запобігає надмірному нагнітанню повітря в манжету та неприємному здавлювання руки. Це особливо чутливо для користувачів з великим тиском (гіпертонікі), коли потрібно накачувати повітря у манжету до великих значень, що викликає відчуття дискомфорту.

Також тонометри мають допоміжні асистенти для більш точного вимірювання тиску: індикатор правильного накладання манжети та індикатор руху руки під час вимірювання.

В тонометрах встановленні чіткі рідкокристалічні дисплеї з гарними кутами обзору та крупними цифрами. Є голосовий супровід, порт живлення TYPE-C, легкий та тонкий корпус – все це робить ці тонометри зручними у використанні як вдома так і за необхідністю в подорожі.

Продукції відповідає міжнародним та українським стандартам якості для медичних виробів. Дозволено до продажу в Європі, США та Україні.