Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179
Новинка
Код: 6900284

Ціна:
1 380 грн

Опис

Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 Comfort+
Longevita – це поєднання всіх найсучасніших технологій в області медичної техніки та втілення їх в прості та надійні у використанні товари, що відповідають інтересам наших вимогливих клієнтів.
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179– відноситься до серії Comfort+.
Тонометри Longevita - прилади австрійської якості та функціональності, з особливою увагою до деталей і потреб людей різних вікових груп.
Сучасний дизайн, чіткий рідкокристалічний дисплей, трикольорова підсвітка, великі цифри, гарні кути обзору, індикатор правильного накладання манжети й індикатор руху, порт живлення TYPE-C – усе це робить його зручним у використанні.
Longevita піклується про своїх клієнтів, тому комплектує свої тонометри якісними та зручними манжетами. У комплект до тонометру, Модель DBP-6179, входить манжета збільшена (22-42 см), універсальна. Завдяки розміру липучки, манжета легко фіксується як на дитячу руку, так і на дорослу. Для виготовлення манжети використовували гіпоалергенні синтетичні матеріали. Виріб не подразнює шкіру. Її край має м'яке окантування для зняття тиску на руку.
Вимірювання тиску відбувається на етапі нагнітання повітря в манжету, що робить процес вимірювання легшим і комфортнішим для користувача. Такий спосіб дозволяє значно скоротити час вимірювання (всього близько 30 сек) і запобігає надмірному нагнітанню повітря в манжету та неприємного здавлювання (стискання) руки.
Для зняття точних показників артеріального тиску людині досить правильно зафіксувати манжету на плечі та натиснути одну кнопку. Далі звуковий сигнал сповістить про початок виміру. Через кілька секунд на дисплеї висвічуються дані та залежно від відповідності результатів до рекомендованого класифікатора тиску за нормами ВООЗ дисплей підсвітиться одним з трьох кольорів (зелений, жовтий, красний).
Висока точність вимірювання дає можливість використовувати пристрій не лише для домашнього вжитку, але й у різноманітних медичних установах.

Присутні додаткові важливі функції:
Індикатор нерегулярного серцебиття (Індикатор аритмії) вчасно може попередити про відхилення в серцево-судинній системі. У разі, якщо вимірювач виявив нерегулярний серцевий ритм двічі або більше разів під час вимірювання, на екрані разом із результатами вимірювання відобразиться відповідний символ. Нерегулярний серцевий ритм визначається як ритм, що на 25% повільніший або швидший за середній ритм, визначений під час вимірювання систолічного та діастолічного тиску.
Класифікатор тиску за нормами ВООЗ. Після закінчення процедури виміру завдяки індикатору можна побачити відповідність показників останніми рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо класифікації тиску. Для зручності дисплей буде підсвічено відповідним кольором (зеленим, жовтим або червоним).
Індикатор руху. Якщо під час вимірювання відбувається рух руки, то індикатор повідомляє про це. Це вказує на те, що результати вимірювань можуть бути неточними.
Індикатор правильного розташування манжети. Якщо манжета розташована неправильно або надто вільно зафіксована на плече, то індикатор про це повідомить.
• Середнє значення 3-х останніх вимірювань, що дозволяє чіткіше визначати рівень тиску,
• Індикатор елементів живлення, дата та час,
• Пам’ять по 150 значень для кожного з двох користувачів,
• Автоматичне вимикання.

Виробництво пройшло сертифікаційний аудит, згідно ISO13485 системи управління якістю. Продукція відповідає Європейським стандартам CE, американським стандартам FDA і українським стандартам технічних регламентів.
Longevita - точна, надійна, якісна та зручна у використанні медична техніка для кожної сім'ї.

Зручність:
• Підсвічування екрана, що дозволяє бачити показники тиску при будь-якому освітленні;
• Дисплей 66,4 mm (мм) х 43,1 mm (мм);
• Універсальний розмір манжети (22-42 см);
• Вимірювання на етапі нагнітання повітря: швидке вимірювання, не здавлює надмірно руку;
• Джерело живлення: 3 батареї типу AAA (в комплекті поставки) або адаптер USB Type-C (5,0 V(В) постійного струму, 1000 мА в комплект не входить);
Точність:
• Вимірювання систолічного, діастолічного тиску та пульсу;
• Класифікація поточного тиску за нормами ВООЗ;
• Індикатор аритмії.
Функціональність:
• Пам’ять на 300 показників попереднього вимірювання тиску (по 150 значень для кожного з двох користувачів);
• Трикольорова підсвітка;
• Індикатор руху;
• Індикатор правильного розташування манжети;
• Відображення дати та часу попередніх показників вимірювання;
• Розрахунок середнього значення тиску та пульсу;
• Автоматичне вимкнення після вимірювання;
• Індикатор заряду елементів живлення.
 

Характеристики

Сфера використання ПобутовийТип вимірювання тиску АвтоматичнийНакладення манжети ПлечеРозміри манжети, см 22 - 42Функції Відображення дати і часу вимірювання; Індикація живлення; Індикатор аритмії; Класифікація по нормам ВОЗ; Автоматичне відключення; Обчислення середнього тиску; Підсвічування екрану; Звуковий сигналКількість вимірювань, що зберігаються в пам'яті 300Дисплей 83.1 х 53.1 ммЖивлення Батарейки; МережаНаявність адаптера ТакТип елемента живлення 3 х АААГарантія 60 місяців офіційної гарантії від виробника на пристрій ,12 місяців на манжетуКраїна-виробник товару КитайКраїна реєстрації бренду АвстріяТочність вимірювання артеріального тиску (Ціна поділки) +-3Розміри (В х Ш х Г) 4.5 х 7.9 х 14.8Вага 0.149 кг

Фотогалерея

Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 1
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 2
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 3
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 4
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 5
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 6
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 7
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 8
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 9
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 10
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 11
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 12
Автоматичний тонометр Longevita DBP-6179 зображення 13

Інструкціі та специфікації

3343689.pdf

42.02 Mb
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.