Про Longevita

П╕клуватися про здоров’я людини починають з народження. Спочатку цим займаються батьки, пот╕м кожна людина самост╕йно дба╓ про сво╓ здоров’я, прагнучи повноц╕нного життя й довгол╕ття.

Кожна людина ун╕кальна й особлива. Та, незважаючи на генетику, наше здоров’я та довгол╕ття залежить в╕д нас самих, нашого способу життя й звичок.

Багатьох порушень ф╕зичного стану орган╕зму можна уникнути, якщо вести активний спос╕б життя й регулярно стежити за ключовими показниками здоров’я: температурою т╕ла, артер╕альним тиском та р╕внем цукру в кров╕. На щастя, завдяки р╕зноман╕тним сучасним приладам це можна робити самост╕йно, не виходячи з дому.

Longevitа(в╕д лат. «longaevitas» - довгол╕ття) – сучасний бренд, що пропону╓ повний асортимент медично╖ техн╕ки для збереження здоров'я ╕ пол╕пшення якост╕ життя.

Асортимент продукт╕в Longevita допомага╓ стежити за показниками стану орган╕зму: температурою т╕ла, тиском та р╕внем цукру в кров╕, а також проводити проф╕лактику ╕ л╕кування р╕зноман╕тних захворювань за допомогою небулайзера в домашн╕х умовах.

Як╕сть, яку п╕дтверджено св╕товими та ╓вропейськими стандартами (FDA, AAMI, BHS / ESH, CE);

Над╕йн╕сть та гарант╕я на продукти;

Серв╕сне обслуговування(серв╕сн╕ центри ╓ у вс╕х рег╕онах Укра╖ни).