ДІАБЕТЕКС баланс таб. 500 мг, № 60
Код: 6270771

Ціна:
216 грн

Опис

Що таке ДІАБЕТЕКС баланс?
Біоактивний цукро-регулюючий комплекс, діючий на основні і ланки розвитку цукрового діабету та його ускладнень.

Склад
Джимнеми сільвестри екстракт – 200мг, кульбаби кореню екстракт – 50мг, L-цистеїн – 50мг, L-гліцин – 50мг, магній (магнію цитрат) – 100 мг, цинк (цинку оксид) – 7мг, вітамін Е (D-альфа-токоферол) – 20мг, вітамін РР (нікотинова кислота) – 7 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) – 1мг, вітамін В2 (рибофлавін) – 2мг, вітамін В9 (фолієва кислота) – 50мкг, вітамін В7 (біотин) – 50мкг, хром (хрому піколінат) – 30мкг, селен (селену хелат) – 25мкг, вітамін D3 – 5 мкг.

Для чого застосовується?

  • Для поліпшення загального самопочуття у хворих на цукровий діабет
  • Для повноцінного доповнення раціону харчування: пацієнтам хворим на цукровий діабет, пацієнтам з метаболічним синдромом, всім, хто дотримується будь-яких обмежень у дієті (низькокалорійна, кето, веганська тощо)
  • Для підсилення дії гіпоглікемічних препаратів

Як приймати?
По 1 капсулі 2 рази на день перед вживанням їжі, запити склянкою води. Курс приймання 4-8 тижнів. Курс рекомендовано повторювати 2-3 рази на рік за погодженням з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Вагітним, жінкам, та жінкам, що годують немовля перед початком прийому бажано проконсультуватися з лікарем.

Додаткова інформація:

Джимнеми сільвестри екстракт - джерело тритерпенових сапонінів (джимнемова кислота), поліпептидів та гурмаріну, що мають гіпоглікемізуючий ефект як за рахунок стимуляції секреції інсуліну та активації ферментів, що відповідають за розщеплення глюкози, так і за рахунок зниження інсулін резистентності. Екстракт джимнеми сільвестри пролонгує дію гіпоглікемічних препаратів, що дозволяє зменшити дозування та тривалість прийому, отже, сприяє зниженню їх побічних ефектів, контролює апетит та знижує потребу до солодкого. Крім того регулярне вживання екстракту джимнеми сільвестри сприяє зниженню холестерину в крові.

Кульбаби кореню екстракт - містить інулін, що регулює та стимулює вуглеводний обмін, перешкоджає всмоктуванню глюкози в кишечнику і покращує роботу підшлункової залози.

Магній - необхідний для різноманітних хімічних реакцій в організмі, зокрема для метаболізму глюкози, виробництва білку і синтезу нуклеїнових кислот, разом з віт.В6 він допомагає підтримувати нервову і м'язову функції, що знижує ризик серцево судинних захворювань та інсультів при цукровому діабеті

Хром разом з амінокислотами (L-цистеїном, L-гліцином) утворює органічний комплекс – хромодулін, який підсилює дію інсуліну на інсулінові рецептори, стимулює активність рецепторів інсуліну у тканинах, завдяки цьому, інсулін посилює транспортування глюкози у клітини. Посилення дії інсуліну відбувається без зміни кількості самого гормону і цілком залежить від вмісту хрому. Ніякі інші хромовмісні сполуки не здатні посилювати дію інсуліну таким чином.

Цинк - бере участь у синтезі та накопиченні інсуліну у β- клітинах підшлункової залози, а також знижує оксидативний стрес у хворих на цукровий діабет.

Селен - є життєво необхідним мікроелементом. Основна фізіологічна роль селену, пов'язана з його антиоксидантними властивостями – бере участь в побудові та функціонуванні глутатіонпероксидази – одного з ключових антиоксидантних ферментів, які запобігають накопиченню в тканинах вільних радикалів.

Вітамін Е – бере участь у регуляції роботи ендокринної системи, і при надходженні в організм у достатній кількості захищає ендокринну систему від збоїв, посилює антиоксидантні властивості селену.

Вітамін Д3 – відіграє значну роль в нормалізації секреції інсуліну та частково пригнічує секрецію глікогену. Крім того, вітамін D3 здійснює вплив на взаємодію інсуліну та його рецепторів і сприяє активації рецепторів інсуліну. Недостатність вітаміну Д3 провокує ожиріння, яке призводить до посилення інсулінрезистентності.

Вітамін РР - розширює дрібні судини і капіляри на периферії, стимулює кровообіг і активізує обмін холестерину тим самим сприяє профілактиці ускладнень цукрового діабету (мікроангіопатій).

Вітамін В2 - нормалізує обмін речовин, бере участь в утворенні червоних кров'яних тілець. Знижує шкоду від дії УФ випромінювання. Позитивно впливає на слизові оболонки органів шлунково-кишкового тракту.

Вітамін В7 - (або біотин) стимулює зниження рівня глюкози в крові, має інсуліноподібний ефект і бере участь в енергообміні і синтезі жирних кислот.

Вітамін В9 – знижує рівень гомоцистеїну, що, в свою чергу, запобігає поширенню периферичної нейропатії у діабетиків і загостренню існуючої раніше діабетичної нейропатії. 

Фотогалерея

ДІАБЕТЕКС баланс таб. 500 мг, № 60 зображення 1

Інструкціі та специфікації

1775806.pdf

0.30 Mb
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.