Манжета Longevita універсальна (22-40 см) для автоматичних тонометрів
Новинка
Код: 6767076

Ціна:
252 грн

Опис

Longevita - Австрійська ТМ, збирає всі найсучасніші технології в області медичної техніки та товарів для здоров’я і втілює їх у прості та надійні в використовуванні товари, які відповідають інтересам наших вимогливих клієнтів.

Манжети Longevita - вироб австрійської якості та функціональності, з особливою увагою до деталей та потреб людей різних вікових груп.

Манжета універсальна, призначена для застосування з автоматичними тонометрами ТМ Лонгевита, та сумісна з автоматичними тонометрами інших виробників.

Манжета має універсальний розмір 22-40 см. Завдяки розміру липучки легко фіксується як на дитячу руку, так і на дорослу. Для виготовлення манжети використовували гіпоалергенні синтетичні матеріали. Виріб не подразнює шкіру. Її край має м'яку окантовку для зняття тиску на руку.
Для зручності манжета має закруглений край, зі стопорним потовщенням, що дозволяє комфортніше просовувати край в кільце (без зворотного вискакування краю) і затягувати манжету на плечі.

Манжета комплектується адаптером для приєднання к тонометру і одразу готова для використання

Виробництво пройшло сертифікаційний аудит, згідно ISO13485 системи управління якістю. Продукція відповідає Європейським стандартам CE, американським стандартам FDA і українським стандартам технічних регламентів

Зручність:
• конусоподібна манжета;
• якісна липучка;
• універсальний розмір манжети (22-40 см);
• адаптер в комплекті;

Функціональність:
• універсальна, сумісна з автоматичними тонометрами інших виробників
• адаптер в комплекті;
• гарантія 1 рік.
 

Характеристики

Тип вимірювання тиску АвтоматичнийНакладення манжети ПлечеРозміри манжети, см 22 - 40

Фотогалерея

Манжета Longevita універсальна (22-40 см) для автоматичних тонометрів зображення 1
Манжета Longevita універсальна (22-40 см) для автоматичних тонометрів зображення 2
Манжета Longevita універсальна (22-40 см) для автоматичних тонометрів зображення 3
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.