ЛАЙФЕНОЛ капс. 500 мг, № 30
Код: 6118447

Ціна:
264 грн

Опис

Що таке ЛАЙФЕНОЛ?
Препарат для покращення якості життя жінок в період менопаузи. Його удосконалена формула вдало поєднує фітоєстрогени, вітамінами і мінералами, та з 1-го дня усуває емоційно-вегетативні симптоми клімаксу і є ефективним засобом профілактики його майбутніх ускладнень.

Склад
Екстракт Хмелю (екстракт жіночих суцвіть хмелю, в тому числі патентований екстракт Lifenol® компанії Naturex, Франція) 120 mg (мг), екстракт дикого Ямсу - 70 mg (мг), ізофлаваноіди Сої - 40 mg (мг), 5 -гідрокситриптофан - 50 mg (мг); вітаміни: В6 2 mg (мг), Е 20 mg (мг), D3 (холекальциферол) - 20 μg (мкг) (800 МО); мінерали: магнію цитрат 100 mg (мг)г.

Для чого застосовується?

  • Для поліпшення загального самопочуття жінок в період менопаузи.
  • Для полегшення ранніх симптомів клімаксу (припливи, дратівливість, різкі зміни настрою, депресивні стани, нічне потовиділення, порушення сну, подразнення і сухість слизової оболонки статевих органів).
  • Для зниження ризику виникнення пізніх ускладнень клімаксу (остеопороз, хвороба Альцгеймера)
  • Для покращення стану шкіри, нігтів, волосся

Як приймати?
По 1 капсулі 1 рази на день перед вживанням їжі, запити склянкою води. Курс приймання 4-8 тижнів. Курс рекомендовано повторювати 2-3 рази на рік.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів препарату, гормонозалежні злоякісні новоутворення.

Додаткова інформація:

Lifenol® - запатентований екстракт шишок Хмелю, стандартизований за вмістом основних активних пренілфлавоноїдів: 8-пренілнарінгеніна (8-ПН) - який здатний істотно полегшувати симптоми, асоційовані з періодом менопаузи у жінок, особливо - раптові приливи жару, потовиділення. Клінічні дослідження екстракту Lifenol® показали, що жінки, які вживали екстракт жіночих суцвіть хмелю Lifenol® протягом 6-8 тижнів в 4 рази менше страждали від раптових припливів жару і в 2 рази менше від потовиділення, в порівнянні з контрольною групою. Негативних побічних ефектів при прийомі Lifenol® виявлено не було.

Дикий Ямс - стероїдні сапоніни Дикого Ямсу є сировиною для синтезу DHEA (прогормона, з якого синтезуються статеві гормони). Починаючи з 35 років, рівень прогормонов DHEA в людському організмі знижується. Дослідження показали залежність між падінням рівня прогормонов і такими явищами, як апатія, сонливість, ожиріння і остеопороз. Дикий Ямс зменшує головні болі, шум у вухах, стомлюваність, дратівливість, покращує настрій, сон, пам'ять. Має спазмолітичну, протизапальну, дією, знижує рівень холестерину в крові і відкладення ліпідів в артеріальних судинах і печінці. Регулюючи баланс гормонів в жіночому організмі, допомагає набути енергію і відмінне самопочуття.

Ізофлаваноіди Сої - надають естрогеноподібну дію, при нестачі естрогенів ізофлавони сої працюють замість естрогенів, а при надлишку єстрогенів, вони здатні конкурувати з естрогеном за відповідні рецептори в органах-мішенях, тим самим знижуючи ризик виникнення гормонозалежних пухлин. Також ізофлаваноіди Сої чинять антиоксидантну дію, мають ангіо- і кардіопротекторні властивості. Вони пригнічують функціональну активність остеокластів, що запобігає розвитку остеопорозу, стимулюють процеси відновлення кісткової тканини, сприяють її зміцненню.

5-гідрокситриптофан - сприяє усуненню депресивних станів і поліпшенню настрою. Будучи попередником серотоніну, спільно з вітаміном В6, збільшує синтез ендорфінів, що відповідають за зниження сприйняття болю і поліпшення настрою.

Вітамін В6 підвищує стійкість до стресів, сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань і остеопорозу. Він також полегшує передменструальні симптоми за рахунок зниження набряклості, викликаної затримкою води в організмі. Сприяє синтезу ендорфінів - природних стимуляторів настрою та емоцій, надаючи тим самим сприятливу дію на симптоми клімактеричного періоду і ПМС.

Вітаміни Е, D - необхідні для повноцінної роботи яєчників, нормалізують роботу репродуктивної системи жінки, підтримують сексуальну активність.

Магній - бере участь в профілактиці остеопорозу, який виникає внаслідок порушення фосфорно-кальцієвого обміну в кістковій тканині при клімаксі. З боку нервової системи магній усуває занепокоєння, нервозність, страх, безсоння і втому.

Кальцій - покращує кістковий метаболізм, зменшуючи втрати кальцію кістковою тканиною.

 

Фотогалерея

ЛАЙФЕНОЛ капс. 500 мг, № 30 зображення 1
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.