Бандаж захисту попереково-крижовий, XL Longevita KD4320 ИК
Код: 6352256

Еластичний з унікальним поєднанням матеріалів для помірної фіксації поперекового відділу хребта

Розмір:

Немає в наявності

Опис

Бандажі ТМ «Longevita» створені з застосуванням сучасної німецької нанотехнології ВСР при виготовленні унікальних ниток з бамбукового вугілля (до 75% у складі). Сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшити біль, набряки та спазми. Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікромасажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

- Німецька нанотехнологія ВСР (Натуральний бамбуковий вугільний порошок (Bamboo Charcoal Powder або BCP) прожарюється при високій температурі 600-700ºС і отримують кристали, які за допомогою нанотехнологій перетворюються в дрібні частинки (діаметр таких частинок становить 1/100 діаметра волоса), і вже післяспеціальної технічної обробки, виходить волокно, яке змішують з бавовною і в’яжуть готовий виріб)
- Підтверджено клінічними дослідженнями (Близько 300 клінічних випробувань на більш як 23 тис. пацієнтах в лікарнях Beijing Tiantan Hospital і Beijing Dongfang Hospital), була підтверджена позитивна здатність впливу на суглоби та шкіру і безпеку бандажів)

Медична сертифікація:

- FDA (США)
- CE (Европа): 93/42/EEC, Directive 2007/47/EC, EN ISO 14971:2009
- Україна: Тех. Регл. щодо мед. виробів, затв. Пост. КМУ №753 від 02.10.2013 р

Призначення:

Виріб призначений для фіксації поперекового відділу хребта, нормалізації кровообігу, а також стабілізації і розвантаження хребта та зняття больового синдрому різної етіології. Допомагає полегшити біль, зняти локальну втому. Покращує метаболізм, сприятливо впливає на нервову та ендокринну систему. Сприяє зменшенню зайвої ваги. Сприяє розпаду перекисів ліпідів та інших шкідливих речовин і виведенню їх з організму. Анатомічний дизайн виробу і унікальна технологія створення ребер жорсткості сприяє щільному приляганню до тіла, що забезпечує додаткову компресію, зручність та комфорт при носінні.

  • Для людей, що ведуть активний спосіб життя. Призначений для легкої фіксації попереково-крижового відділу хребта під час занять спортом та інших фізичних навантажень. Для профілактики травм попереково-крижового відділу хребта. Рекомендується для зняття набряків та спазмів, зменшення навантаження на хребет, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм. Сприяє схудненню.
  • Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись для зменшення болю у м'язах і зв'язках поперекового відділу, при остеохондрозах, спондильозах, спондилоартрозах, радикуліті, грижах і зміщенню міжхребцевих дисків. У реабілітаційний період після операцій у попереково-крижовому відділі хребта. Підходить для тих, хто не може пристосуватися до холодної погоди, для жінок із симптомами післяпологового болю, при відчутті холоду в попереку. При здутті живота, болях і відчутті дискомфорту в шлунку.

Увага: Заборонено вагітним жінкам і хворим на астму.

Склад:

  • Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 53%
  • Гумові нитки - 23%
  • Нейлон -11%
  • ПП(PP) - 7%
  • ПУ(PU) - 6% у фіксуючій застібці

Термін служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват талії і підібрати згідно з таблицею:

Розмір S M XХXL
Обхват талії, см 77 - 88 89 - 101 101 - 118

 

Сертифікати бандажної продукції LONGEVITA

Характеристики

Тип Для попереково-крижового відділуРозмір XL

Фотогалерея

Бандаж захисту попереково-крижовий, XL Longevita KD4320 ИК зображення 1
Бандаж захисту попереково-крижовий, XL Longevita KD4320 ИК зображення 2
Бандаж захисту попереково-крижовий, XL Longevita KD4320 ИК зображення 3
Бандаж захисту попереково-крижовий, XL Longevita KD4320 ИК зображення 4
Бандаж захисту попереково-крижовий, XL Longevita KD4320 ИК зображення 5

Відеоогляд

longevita
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.