Бандаж захисний для променево-зап'ясткових суглобів, M Longevita KD4313 ИК
Код: 6352229

Еластичний з унікальним поєднанням матеріалів для помірної фіксації зап'ястя, 2 штуки в упаковці

Розмір:

Немає в наявності

Опис

Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікромасажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для помірної фіксації та захисту зап’ястя. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення після травм і ушкоджень променево-зап’ясткового суглоба, набряків, розтягнень, забиття, запалень. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

  • Для людей, що ведуть активний спосіб життя, - профілактика спортивних та побутових травм променево-зап’ясткового суглоба (зап’ястка), прискорення відновлення та регенерації після травм.
  • Для людей середнього та похилого віку - рекомендований при травмах і розтягненнях променево-зяп’ясткових суглобів, артрозах, артритах, бурситах, синовіїтах, гігромах. Може бути використаний для полегшення м'язового, судинного та суглобового болю, зняття набряків та м'язових спазмів, зменшення навантажень на сухожилля. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Склад:

  • Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 74%
  • Гумові нитки - 26%

Термін служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват зап’ястка і підібрати згідно з таблицею:

Розмір S M L
Обхват зап’ястка, см 14 - 15 16 - 17 18- 19

 

Сертифікати бандажної продукції LONGEVITA

Фотогалерея

Бандаж захисний для променево-зап'ясткових суглобів, M Longevita KD4313 ИК зображення 1
Бандаж захисний для променево-зап'ясткових суглобів, M Longevita KD4313 ИК зображення 2
Бандаж захисний для променево-зап'ясткових суглобів, M Longevita KD4313 ИК зображення 3
Бандаж захисний для променево-зап'ясткових суглобів, M Longevita KD4313 ИК зображення 4

Відеоогляд

longevita
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.