Бандаж захисту для колінних суглобів, ХХХL Longevita KD4316 ИК
Код: 6352240

Еластичний з унікальним поєднанням матеріалів для помірної фіксації колінного суглоба, 2 штуки в упаковці

Розмір:

Немає в наявності

Опис

Бандажі ТМ «Longevita» створені з застосуванням сучасної німецької нанотехнології ВСР при виготовленні унікальних ниток з бамбукового вугілля (до 75% у складі). Сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшити біль, набряки та спазми. Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікромасажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

- Німецька нанотехнологія ВСР (Натуральний бамбуковий вугільний порошок (Bamboo Charcoal Powder або BCP) прожарюється при високій температурі 600-700ºС і отримують кристали, які за допомогою нанотехнологій перетворюються в дрібні частинки (діаметр таких частинок становить 1/100 діаметра волоса), і вже післяспеціальної технічної обробки, виходить волокно, яке змішують з бавовною і в’яжуть готовий виріб)
- Підтверджено клінічними дослідженнями (Близько 300 клінічних випробувань на більш як 23 тис. пацієнтах в лікарнях Beijing Tiantan Hospital і Beijing Dongfang Hospital), була підтверджена позитивна здатність впливу на суглоби та шкіру і безпеку бандажів)
- Два бандажі за ціною одного (2 бандажі на суглоби в комплекті)

Медична сертифікація:

- FDA (США)
- CE (Европа): 93/42/EEC, Directive 2007/47/EC, EN ISO 14971:2009
- Україна: Тех. Регл. щодо мед. виробів, затв. Пост. КМУ №753 від 02.10.2013 р

Призначення:

Виріб призначений для стабілізації і розвантаження колінного суглоба, захисту і підтримки зв'язок. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

  • Для людей, що ведуть активний спосіб життя, - профілактика спортивних і побутових травм колінних суглобів, розтягнення чи пошкодження зв’язок. Рекомендується для зняття набряків та спазмів, зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм.
  • Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись при гострих і хронічних захворюваннях колінного суглоба: тендиніти, бурсити, хвороба Осгуда-Шлаттера, ревматоїдному артриті, артрозі та гематомах. Для полегшення м'язового, судинного та суглобового болю різної етіології: біль при згинанні колінного суглоба і ходьбі вниз по сходах, ниючий біль при сидінні протягом тривалого часу, відчуття хрускоту при згинанні і випрямленні коліна. У період реабілітації після зняття гіпсової пов'язки і хірургічних операцій на колінному суглобі. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Склад:

  • Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 47%
  • Поліестер - 34%
  • Гумові нитки - 19%

Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват коліна і підібрати розмір згідно з таблицею:

Розмір S M L XL XXL
Обхват коліна, см 30 - 33 34 - 37 38 - 41 42- 45 47 - 49

 

Сертифікати бандажної продукції LONGEVITA

Характеристики

Тип Для колінних суглобівРозмір XXL

Фотогалерея

Бандаж захисту для колінних суглобів, ХХХL Longevita KD4316 ИК зображення 1
Бандаж захисту для колінних суглобів, ХХХL Longevita KD4316 ИК зображення 2
Бандаж захисту для колінних суглобів, ХХХL Longevita KD4316 ИК зображення 3
Бандаж захисту для колінних суглобів, ХХХL Longevita KD4316 ИК зображення 4
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.