Бандаж захисний для кистей рук, S Longevita KD4312 ИК
Код: 6352225

Еластичний з унікальним поєднанням матеріалів для помірної фіксації променево-зап'ясткового суглоба, 2 штуки в упаковці

Розмір:

Немає в наявності

Опис

Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікромасажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для помірної фіксації та захисту променево-зап’ясткового суглоба (кистей рук, зап’ястків, долоней). Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення після травм і ушкоджень променево-зап’ясткового суглоба, набряків, розтягнень, забиття, запалень. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

  • Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних та побутових травм променево-зап’ясткового суглоба, прискорення відновлення та регенерації після травм.
  • Для людей середнього та похилого віку - рекомендований при травмах і розтягненнях променево-зяп’ясткових суглобів, артрозах, артритах, бурситах, синовіїтах, гігромах. Може бути використаний для полегшення м'язових, судинних та суглобових болів, зняття набряків та м'язових спазмів, зменшення навантажень на сухожилля. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Склад:

  • Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 47%
  • Поліестер - 34%
  • Гумові нитки - 19%

Термін служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват зап’ястка і підібрати згідно з таблицею:

Розмір S M L
Обхват зап’ястка, см 14 - 15 16 - 17 18- 19

 

Сертифікати бандажної продукції LONGEVITA

Фотогалерея

Бандаж захисний для кистей рук, S Longevita KD4312 ИК зображення 1
Бандаж захисний для кистей рук, S Longevita KD4312 ИК зображення 2
Бандаж захисний для кистей рук, S Longevita KD4312 ИК зображення 3
Бандаж захисний для кистей рук, S Longevita KD4312 ИК зображення 4

Відеоогляд

longevita
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.