Бандаж захисний для гомілковостопних суглобів, ХL Longevita KD4314 ИК
Код: 6352234

Еластичний з унікальним поєднанням матеріалів для помірної фіксації гомілковостопного суглоба, 2 штуки в упаковці

Розмір:

Немає в наявності

Опис

Бандажі ТМ «Longevita» створені з застосуванням сучасної німецької нанотехнології ВСР при виготовленні унікальних ниток з бамбукового вугілля (до 75% у складі). Сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшити біль, набряки та спазми. Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікромасажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

- Німецька нанотехнологія ВСР (Натуральний бамбуковий вугільний порошок (Bamboo Charcoal Powder або BCP) прожарюється при високій температурі 600-700ºС і отримують кристали, які за допомогою нанотехнологій перетворюються в дрібні частинки (діаметр таких частинок становить 1/100 діаметра волоса), і вже післяспеціальної технічної обробки, виходить волокно, яке змішують з бавовною і в’яжуть готовий виріб)
- Підтверджено клінічними дослідженнями (Близько 300 клінічних випробувань на більш як 23 тис. пацієнтах в лікарнях Beijing Tiantan Hospital і Beijing Dongfang Hospital), була підтверджена позитивна здатність впливу на суглоби та шкіру і безпеку бандажів)
- Два бандажі за ціною одного (2 бандажі на суглоби в комплекті)

Медична сертифікація:

- FDA (США)
- CE (Европа): 93/42/EEC, Directive 2007/47/EC, EN ISO 14971:2009
- Україна: Тех. Регл. щодо мед. виробів, затв. Пост. КМУ №753 від 02.10.2013 р

Призначення:

Виріб призначений для помірної фіксації та захисту гомілковостопного суглоба. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

  • Для людей, що ведуть активний спосіб життя - профілактика спортивних та побутових травм гомілковоступеневихсуглобів, розтягнення чи пошкодження зв’язок. Рекомендується для зняття набряків і спазмів, зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення та регенерації після травм.
  • Для людей середнього та похилого віку – для полегшення при болях у суглобах, набряках, болісних відчуттях при рухах після ушкодження щиколотки, пошкодженнях зв'язок або капсули суглоба, підшкірних крововиливах, артритах, артрозах. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість кінцівок.

Склад:

  • Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 47%
  • Поліестер - 34%
  • Гумові нитки - 19%

Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти обхват щиколотки (кісточки), підібрати розмір згідно з таблицею:

Розмір М L XL XXL
Обхват щиколотки, см 21 - 22 23 - 24 26 - 28 29 - 31

 

Сертифікати бандажної продукції LONGEVITA

Характеристики

Тип Для гомілковостопних суглобівРозмір XL

Фотогалерея

Бандаж захисний для гомілковостопних суглобів, ХL Longevita KD4314 ИК зображення 1
Бандаж захисний для гомілковостопних суглобів, ХL Longevita KD4314 ИК зображення 2
Бандаж захисний для гомілковостопних суглобів, ХL Longevita KD4314 ИК зображення 3
Бандаж захисний для гомілковостопних суглобів, ХL Longevita KD4314 ИК зображення 4

Відеоогляд

longevita
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.