Бандаж захисний для двох плечових суглобів, М Longevita KD4318 ИК
Код: 6352245

Еластичний з унікальним поєднанням матеріалів для помірної фіксації обох плечових суглобів

Розмір:

Немає в наявності

Опис

Виготовлений із застосуванням нанотехнологій з унікальним поєднанням матеріалів (волокна бамбукового вугілля, турмаліновий порошок, нанокерамічний порошок), здатних випромінювати довгохвильове інфрачервоне (ІЧ) випромінювання.

ІЧ-випромінювання вивільняє аніони (від’ємно-зарядженні частинки), які сприятливо діють на частини тіла, активізують клітини, сприяють розширенню кровоносних судин, покращують кровообіг, даючи ефект зігрівання, надають лікувальну дію, допомагають зменшенню болю, набряків та спазмів.

Матеріал бандажу відводить вологу, зберігає тепло та забезпечує мікромасажний ефект. Має натуральні антимікробні властивості та протизапальну дію.

Призначення:

Виріб призначений для стабілізації і розвантаження плечових суглобів, захисту і підтримки зв'язок. Забезпечує надійну вибіркову компресію, здійснюючи тиск на необхідні зони, зменшує біль і напругу в місцях фіксації сухожиль. Може бути використаний як для профілактики, так і для відновлення суглобів, зв'язок та м’язів після травм. Сприяє прискоренню регенерації тканин.

- Для людей, що ведуть активний спосіб життя. Призначений для легкої фіксації плечових суглобів під час занять спортом та інших фізичних навантажень. Профілактика травм плечових суглобів, розтягнень чи пошкоджень зв’язок. Рекомендується для зняття набряків, спазмів та зменшення навантажень на сухожилля, а також для прискорення відновлення і регенерації після травм.

- Для людей середнього та похилого віку - може застосовуватись для зменшення болю в суглобах, при звичайному вивиху плеча, а також при гострих і хронічних захворюваннях плечового суглоба: плечолопатковий періартрит, ревматоїдний артрит, остеоартрит, кісткові шпори. У період реабілітації після зняття гіпсової пов'язки і хірургічних операцій на плечових суглобах. Покращує кровообіг, знімає оніміння і мерзлякуватість.

Состав:
Волокна деревного бамбукового вугілля (з додаванням турмалінового та нанокерамічного порошку) - 68%
Гумові нитки - 26%
Теторон - 6%
Строк служби: 5 років (збереження властивостей виробу)

Виміряти ширину плечей і підібрати згідно з таблицею:

Розмір S M L XL
Ширина плечей, см 34 - 36 37 - 40 41- 44 45 - 47

 

Сертифікати бандажної продукції LONGEVITA

Характеристики

Тип Для двох плечових суглобівРозмір M

Фотогалерея

Бандаж захисний для двох плечових суглобів, М Longevita KD4318 ИК зображення 1
Бандаж захисний для двох плечових суглобів, М Longevita KD4318 ИК зображення 2
Бандаж захисний для двох плечових суглобів, М Longevita KD4318 ИК зображення 3
Бандаж захисний для двох плечових суглобів, М Longevita KD4318 ИК зображення 4

Відеоогляд

longevita
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.