Адаптер мережевий Longevita GEO061T-0610
Код: 5925663

Сумісний з електронними тонометрами та інгаляторами Longevita

Немає в наявності

Опис

Адаптер GEO061T-0610 ТМ LONGEVITA (Великобританія) - якісний пристрій, який допоможе заощадити на батарейках при використанні медтехніки вдома або в клініках.

Призначення
За допомогою стандартного адаптера можна швидко під'єднати до електромережі (220В) більшість приладів медтехніки ТМ LONGEVITA: інгалятори різних видів і тонометри різних модифікацій. Найчастіше медична техніка для дому продається без адаптера. Тому краще заздалегідь придбати запасний адаптер, який має довгий термін служби і відмінну якість.

Переваги адаптера GEO061T-0610
 - Довгий, гнучкий шнур. Адаптер виготовлений із високоякісних матеріалів із застосуванням ізоляційної системи високого класу. Шнур має достатню довжину, щоб установлювати медичний прилад у зручному місці. Його можна компактно складати, скручувати - від цього шнур не деформується і не виходить з ладу.
- Зносостійким матеріалам не страшні перепади температури повітря і підвищена вологість приміщення.
- Дозволяє заощадити на батарейках. Адаптер придатний для стандартних розеток європейського класу або ж легко може під'єднуватися через перехідник.
- Відмінна якість. Логотип «LONGEVITA» означає «Довголіття». ТМ LONGEVITA (Великобританія) кілька десятиліть спеціалізується на розробці і виробництві висококласної медтехніки для клінік, лікарень і домашнього користування.
- Застосовуючи інноваційні технології, компанія випускає найякісніше електронне медичне обладнання при цьому за прийнятною для українського ринку ціною.
- Увесь асортимент товарів ТМ LONGEVITA проходить обов'язкове лабораторно-технічне тестування. Його якість і надійність підтверджені сертифікатами європейського зразка.

Увага!
Якщо Ви не впевнені в тому, що адаптер GEO061T-0610 ТМ LONGEVITA підходить для під'єднання купленого медприлада до електромережі, то вичерпну інформацію як по інгалятору або тонометру, так і по необхідним додатковим пристроям можна отримати на сайті компанії в будь-якому зручному режимі: онлайн-консультації або по телефону. 

Характеристики

Живлення Мережа

Фотогалерея

Адаптер мережевий Longevita GEO061T-0610 зображення 1
Longevita – високі стандарти якості, підтверджені європейськими та американськими сертифікатами: МDD-CT, CE, FDA, MDSAP, ISO 13485, ISO 15197, BSCI, ESH, GMP, FSC, RoHS, Reach, AAMI.